Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Sárga váladék a körömbőr...

SOS! Sárga váladék a körömbőr alól?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap kivágtam a körömbőreimet vagy hogy mondják neki(cuticula) és azt hiszem hogy a hüvelykujjamon túlzásba estem...a vér nem folyt belőle és nem is fájt akkor...azonban a tegnap feldagadt és nagyon fájt.Most pedig sárgás váladék folyt ki amikor kicsit megnyomtam...mi lehet ez?lehet gombás fertőzés is akár?kérlek segítsetek! 18/L

2015. nov. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Genny
2015. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, de ez nem feltétlen jelenti azt hogy gombám van igaz?
2015. nov. 6. 22:09
 3/5 anonim válasza:

Nekem anno volt ilyen. Napokig fájt, meg sárgás volt, bár genny nem jött belőle... Aztán egy véletlen folytán felszakítottam a bőrt azon a részen, és ugye a genny kijött. Még rá is kellett segítenem kicsit. (Oké, ez így undin hangzik, de ez van.) Azután már nem volt semmi bajom.

Szóval nem hiszem, hogy gombás fertőzés.

2015. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 7. 05:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Begennyesedett, jódozgasd és kend be Tetran krémmel, nekem ez 2 nap alatt elmulasztotta a gyulladást, szintén ott gyulladt be a bőröm.
2015. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!