Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől megy folyton a hasam?

Mitől megy folyton a hasam?

Figyelt kérdés
Kb egy éve kezdődött az a panaszom hogy heti 1-2-szer ment a hasam. De kb fél éve már szinte minden nap megy többször a hasam, de van néha hogy utána meg székrekedésem van egy pár napig (ez nagyon ritka). A székletem véres is időként. Szörnyen kellemetlen, mert iskolában, boltban... bárhol rám jön. Ha beveszek széntablettát az sem tart semeddig mert már estére az is kijön belőlem. Ilyen esetben mit lehet tenni? Mi állhat ennek a hátterében? Volt már valakinek hasonló problémája?

2015. nov. 8. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
véres? megy orvoshoz.
2015. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"A székletem véres is időként. " ha jol emlekszem a szentablettanak van ilyen mellekhatasa.
2015. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nem ertemazt, hogyha ilyen sokaig tart, hogy nem mentel meg orvoshoz.Plane, ha sulyosbodott is. Menj szepen el, es o megmondja mi a problemad.
2015. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt hónapokig, nem találtak semmit. Ha nem szervi bajod van, akkor lehet stressztöl, depressziótól is.
2015. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!