Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van akinek ilyen tünetei...

Van akinek ilyen tünetei vannak-voltak? És meggyógyult vagy mit ajánl? Szeretnék normális a régi életem élni.

Figyelt kérdés
Folyamatosan gondolkodok nem tudok kikapcsolni.Rossz közérzetem vanszédülök., nincs kedvem semmihez, néha beszúrt a mellkasom nem látok kiutat félek hogy meghalok.Álmomba fulladtam már 2-szer.Olyan fira a gondolataim rabja lettem.Időnként jobban vagyok nem tör rám ilyen szinten de most megint igy vagyok 3napja.Holnap megyek belgyógyászhoz de már felesleges pénzkidobás lesz mert egy pszichiáter kène felkeresnem.25l
2015. nov. 15. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pánikbeteg vagy. Belgyógyász nem fog érni semmit.

Keress rá.

2015. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magán belgyógyászhoz jársz? Azt a mindenit...vagy csak a villamospénzt siratod?
2015. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Képzeld muszáj nem siratom csak hónapokat kell várni időpontra.Normális embernek az egészsége a fontos.Minden pénzbe kerül.
2015. nov. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!