Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy összegyűjtöm a régi játékaim másait?

Figyelt kérdés

9éves koromig volt egy nagy sárga macim...költözéskor mivel már el volt vásva anyám kiszelektálta.most találtam eladó ugyanolyat a neten és megveszem.majdnem elsírtam magam mikor megláttam!

Kindereket is gyűjtök,de csak azt,amikre emlékszem kiskoromból,ami meg volt nekem is csak az kell.

Meg van egy építő játék aminek nem tudom a nevét de tuti megszerzem valahonnan.az is elkeveredett az idő során.

Normális dolog ez vagy betegség?

Huszonéves fiatal vagyok,18 éves korom óta egyedül éltem egy ideje a párommal.


2014. aug. 12. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egy régi pszichológia könyv szerint az is arra utal, hogy valaki nem normális, hogy hörcsögöt kezdet tartani.


miért lennél beteg?


Milyen építőjáték? babilon?

2014. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ezerszer köszönöm,hogy segítettél!beírtam google képkeresőbe,hogy babilon építő játék...és az oldal közepén ott virított a nagypapámtól kapott elveszett készlet testvérkéje.ez ilyen négylábú szúrós fajta apu mindig feljajdult ha rálépett este:-)köszönöm!!!

2014. aug. 12. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar, akkor nem baj. ha a környezetedet igen, akkor próbáld megbeszélni velük vagy azt átgondolni hogy téged miért zavarja, hogy őket zavarja... egyébként gondold át azt is hogy ha zavar akkor az zavar-e hogy furcsa a többi ember szemében, vagy valójában ezek a tárgyak emlékeztetnek-e téged valamire, érzel-e nosztalgiát, szeretnél-e újra gyerek lenni mert a mostani életed kilátástalan és ebben próbálsz menedéket találni. ha utóbbi, ezzel érdemes lenne fogalalkoznod akár terápia keretén belül is.
2014. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!