Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nyitott ablaknál alszom,...

Ha nyitott ablaknál alszom, megfázhatok?

Figyelt kérdés

Vagy mi az, amitől meg lehet fázni? Tudom, hogy vírusok okozzák a megfázást, nem a hideg, az csak segíti.

A kérdés csak elméleti, nem a suliból szeretnék lógni, stb!



2015. nov. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
megfázhatsz, mert kihűlsz este.
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfázhatsz, de ha jól be vagy takarózva nyakig akkor nem valószínű. Én is aludtam már így sokszor, és nem fáztam meg.
2015. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán! Fürödj meg, és futtában törölközz meg, majd a nyitott ablaknál ülj a párkányba...elég 3-4 perc. Ha fúj a szél 2. Simán kaphatsz egy tüdőgyuszit is. Én mindig a hideg lépcsőre ülök, vagy a pad beton részére és havonta fel vagyok fázva. Néha elé ha nem húzok papucsot fél percre.

Betakarózva is megfázhatsz ha a szobában hideg van. Tavaly karácsonykor rokonoknál aludtam. Hatalmas házuk van, alig tudják fűteni. 17 fok volt a szobában. Másnap reggel már folyt az orrom estére lázas lettem. Pedig nagyon vastag takarót kaptam. Szóval igen, megfázhatsz!

2015. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem fázom meg, kivéve levegőkeveredéskor. Klíma alatti munka, nyitott ablaknál, túl meleg szobában alvás... Garantáltan megfázom.
2015. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!