Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy rákos...

Miért van az hogy rákos vagyok és mindenki undok velem?

Figyelt kérdés

15/l

Egy éve fedeztek fel nálam tüdőrákot és azóta mindenki nagyon bunkó velem, pedig semmi nem változott, nem lettem depis sem. Amióta tudják elfordultak tőlem a barátaim. Csak a pasim és a legjobb barátnőm nem. De mindenki más, még a tanárok (!!!) is :(

Segítsetek!



2015. nov. 15. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Unatkozol?
2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom elképzelni, hogy miért lehet? Nem csak ugyan olyan bunkók, mint voltak a betegséged előtt? Esetleg akkor nem esett neked ez rosszul. Ha ez így van ahogy leírtad, akkor nagyon sajnálom, hogy ilyenek veled. Gyógyulj meg minél előbb azt kívánom neked.
2015. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem voltak bunkók előtte semmilyen szintem :/
2015. nov. 15. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

15 évesnek vmi hihetőbb rák fajtát is kitalálhattál volna, mondjuk leukémia.

A tüdőrák a 50+ férfiak betegsége.

2015. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
69%
Nagyon kamu a.kérdés. Ilyen dolgokkal fejezd be a trollkodàst,mert undorítò és provokatív. Egyenesen hànyinger. Köszönjük.
2015. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Gyógyulj meg!

Nézd meg Dr. Tullio Simoncini felfedezését a rák valódi okáról, és ha érdekel a gombairtás akk. mondjuk írj rám, mert tudok még a témáról sok dolgot, amit lehet hogy te nem.

2015. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!