Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg lennék?

Cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy nagyon gyorsan romlanak a fogaim.Kb. fél év alatt 3 fogam is kilyukadt.

Hátam szokott fájni,de csak néha jön elő.

Nemi tájékon gyulladás keletkezett.

Lehet hogy 2-es tipusú cukorbetegség ??Vagy csak bemagyarázom magamnak és teljesen egymástól független dolgok ezek?

Nagydarab vagyok kicsit és 20 éves.

Köszi


2015. nov. 16. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekből nem lehet tudni, hogy az vagy-e.

Kérj a háziorvosodtól beutalót egy általános labor vizsgálatra és kiderül, hogy van-e gond a cukroddal vagy mással. Egyébként sem árt 1-2 évente megcsináltatni, akkor is, ha nincs semmi panaszod.

Nekem a férjemnek 2-es típusú cukorbetegsége van. Nála ezek voltak a tünetek: gyakori vizelés, gyakoribb szomjúság, hirtelen fogyás.

2015. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnap délelőtt mindenképp elmegyek az orvoshoz.

Nekem ilyen tüneteim nincsenek.

Nagyon szépen köszönöm :)

2015. nov. 16. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezek alapján a cukorbetegséget? Hátfájás? Fogromlás? Eleve 2-es típus (inzulinrezisztencia) az "öregkori cukorbetegség", 20 évesen nagyon ritka. Cukorbetegség fő tünete, ahogy írták, az állandó szomjúság.
2015. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!