Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van-e egyáltalán olyan tünet...

Van-e egyáltalán olyan tünet ami biztos jele a trombózisnak?

Figyelt kérdés
4 napja fájdogál a lábam. Elég érdekes mert nem fáj jobban ha megyek sőt inkább ha ülök vagy fekszem akkor idegesít leginkább, de néha ha járok is belenyilall és akkor fáj egy ideig a térdhajlatomnál. Ha viszont egyenesen állok akkor feszül a sarkamtól fel teljesen a combom közepéig szinte egyáltalán nem kellemes. Azt olvastam a mélyvénás trombózis nagyon fájdalmas ez viszont inkább csak kellemetlen, de mivel megmértem és kicsivel több mint fél centivel nagyobb mint a másik el is mentem háziorvoshoz, aki jól megnyomkodta mind a két lábam és azt mondta h puha a lábam, hátra is feszítette de akkor sem volt fájdalmas csak a feszülés de mind a két lábamban szóval azt mondta hogy nem vénás probléma. De én még mindig félek nagyon! Ráadásul kolis vagyok nem vagyok otthon csak hétvégére megyek.
2015. nov. 17. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha keringési probléma, akkor polcolástól javulni fog. De lehet, hogy gerincprobléma.
2015. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!