Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megvoltam fázva a tüdőm is...

Megvoltam fázva a tüdőm is tele volt slejmmel nem foglalkoztam vele elmúlt. De most ez mi?

Figyelt kérdés
Meg voltam fázva a tüdőm is tele volt slejmmel annyira nem foglalkoztam vele elmúlt/felköhögtem. De azóta hetek óta így nem is az orromban hanem így lejjebb mindig van takony amit így kihörgök és kipökök. És most már minden reggel felhörgök és köpök sárgát ill. néha barnát is. De nem csak reggel úgy egész nap hébe-hóba. Plusz kajálás után is, de akkor csak sárgát/nyálkásat. A barna köpet néha van csak, leginkább sárgás az a takonyhoz hasonlító cucc. Dohányzom, de ezt nem tudnám ahhoz tenni mert nem fulladok nem köhögök semmi ilyesmi nincsen(De a gyógyulásban tuti nem segít...:) ). Arra gyanítok hogy esténként lefolyna a tüdőmig ez a cucc azt ott bebarnásodik vagy mi? Jah és a barna köpet az sokkal kevesebb és darabos. Tehát nem egyben nagy barna köpet hanem sok kicsi. Valakinek valami hasonló tapasztalat? Mi lehet ez?/19F
2015. nov. 26. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az köözönséges takony. Azt mondják tisztul az agy.
2015. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sárgát és barnát köpsz, akkor jobb lenne ha elmennél a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet.
2015. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló szerintem értelmetlen dolgot mond.

2. Holnap megyek :). csak a normális doki meg szabin van..

2015. nov. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!