Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pls segitség szerintetek ez baj?

Pls segitség szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok és az rá mehet az álkapcsomra? Ha tejesen ki akarom nyitni akor hátul érzen hogy fáj és nem megy tejesen ez a megfázástol van vagy mehetek a korhába és 15 éves vagyok és pluszba pánikbeteg pls segitsék
2015. dec. 2. 21:20
 1/6 anonim válasza:
Nyugi, ne ess pánikba! Valószínű, hogy az orrváladék összegyűlt az arcüregedben, az húzódásra (pl ha ki akarod nyitni a szád) fájhat. Fújd sokszor az orrod és nem lesz gond.
2015. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen megfázás miatt lehet izületi gyulladásod!

Én is 1 éve megfáztam és nem bírtam menni mert fájtak a térdeim.

Ne aggódj ez a megfázástól is lehet!

De viszont ha már elviselhetetlenül kezd fájni és nem múlik el 1-2 héten belül akkor kórház!

De nyugodtan elmehetsz és a doktorbácsi megvizsgál!

2015. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyirokmirigyek is megduzzadhatnak és fájhatnak, vannak ott a fül alatt az állkapocsízület közelében is.
2015. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most rendesen ki birom nyitni amikor rágok akor recseg ez nomárlis?
2015. dec. 2. 21:41
 5/6 anonim válasza:

Ha felfeszíted az állkapcsodat akkor az fáj és roppan egyet.

Figyelj igyál meg 1 bögre langyos tejet és feküdj le aludni.

Holnapra semmi bajod nem lesz és ne ezen kattogj mert tényleg nincs semmi gond.

Ha az állkapcsodat kifeszíted akkor fájni fog az nem betegséghez köthető dolog csak szimplán az egyén hülyesége miatt fáj.

2015. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindegy márt ha fáj fáj nem fog èrdekelni max korház aztán ott visza rakja az álakpcsomat vagy majd én
2015. dec. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!