Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitseg? Kicsit hosszura...

Segitseg? Kicsit hosszura sikeredett

Figyelt kérdés
van egy fiu baratom aki 16 eves es drogozik (3hete ujra mert volt egy honap kihagyasa) cigizik nap mint nap iszik ha a baratival van..mar nem annyit mint regen max sort(remelem) bulizni jart sokat eleg durvan..a csaladi helyzete borzalmas. a szulei elvaltak,ide oda koltozott mert a neveloapja verte az anyjat de az anyja se szazas..most nyaron ongyilkos akart lenni..szornyu elete van es sajnalom es segiteni szeretnek neki..jah es szivbajos..pontosan nem tudom milyen beteg, de utana olvastam, es az eddigi tunetei alapjan iszkemas szivbeteg :/ rohamai vannak..es feltem..azt akarom h meggyogyuljon elvileg a rohamaira szedhet gyogyszert van mutet is ami hatasos az esetek nagyobb szazalekaban..es a kerdesem az lenne h mit tegyek en nala fiatalabb vagyok..eloszor is szolni szeretnek a szuleimnek mert lenne ra lehetoseg h segitsunk ...csak felek es szinte tudom h ha en elmondanam h egy olyan fiuval beszelek aki dorgozik cigizik iszik azaz a legrosszabb dologokat csinalja eltiltanak nem vesznek komolyan..es abba belebetegednek ha elhagynam (ujra) szoval tanacsot szeretnek kerni h mit tegyek?! mindent meg szeretnek tenni erte barmit... u.i bocsi h nem irok ekezettel es ha nehol ertelmetlenul fogalmazok..nem az erossegem :(
2015. okt. 7. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!