Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió? Szeretethiány?...

Depresszió? Szeretethiány? Segítség!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már most romokban az életem. Utálom a körülöttem élőket és magamat. Állandóan a halálra gondolok. (Ma például 3×0,25mg-os xanax-ot vettem be.Tudom, hogy semmi komoly nem történik majd, de muszáj volt "kínoznom" magam. Nem hinném, hogy komolyabb balyom lesz tőle.)Egy éve elkezdtem vagdosni magam,és azóta is csinálom itt ott, ahol nem olyan észrevehető. Az édesanyám éppen leszarja, hogy létezek ami mégjobban bánt. Lassan már a boldogságra is képtelen vagyok. Voltam már pscihológusnál, de nem segített. Már egy hónapja alig alszom, persze ezt órákon próbálom "pótolni"(Ami a tanulmányomat rontja).Koncentrációs képességeim is egyre rosszabbak. Három hete megállás nélkül szedem a fájdalomcsillapítókat mert iszonyat fáj a fejem, de a szüleimet nem érdekli ez. Azt mondják: "Majd elmúlik. Bírd ki!" Ha tudtok segíteni, kérlek írjatok. Köszönöm!
2015. dec. 2. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem pszichológus kell hanem pszichiátria
2015. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keress valami hobbit, vagy szakkört, sportot, amivel elfoglalhatod magad! Keress olyan dolgokat, melyek érdekelnek, vagy felkeltik az érdeklődésed! Sajnálom, hogy így érzed magad, remélem ez el fog múlni. Kitartás!
2016. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gintama,nichijou,Cromartie Koukou...mal.
2016. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!