Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum hatása hány nap...

Antibiotikum hatása hány nap után várható?

Figyelt kérdés

Hány nap utáan várható a javulás?

Lányom garatgyulladásra kapott egy 10 szemes,5 napos antibiotikumot(Zinnat),de sajnos nem votl jó neki(erről több helyen is olvastam,hogy sokaknak hatástalan).

Most Forcid Solutabot kapott(1000mg) napi kétszer,egy hétig.

Négy darabot vett be belőle.

A torka ugyanolyan gyulladt,piros(ronda),de a fájdalmad nyelés,torokfájás,köhögés most már inkább nátha neki.

Ez tekinthető javulásnak?


2015. dec. 13. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha enyhültek a tünetei, akkor ez javulás, igen. Ha hat az antibiotikum, akkor is kell általában 2-3 nap a javulás kezetéig.
2015. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én még gyerek voltam tán amikor antibogyót ettem,és ő sem kapott még.

Most meg,hogy a másodikat szedi már kicsit meg is vagyok rémülve,hogy hogyan fajulhat idáig egy láznélküli torokgyulladás,amit folyamatosan kezelünk..

Közérzete nem jobb,és ahogy írtam köhögés helyett nátha van már inkább,csak ami továbbra sem javult semmit sem az a csúnya vörös torka.Bár lehet,hogy az fog a legvégén rendbe jönni

2015. dec. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!