Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 15 éves fiam nem akar bevenni...

15 éves fiam nem akar bevenni semmilyen gyógyszert, mert azt mondja, hogy mi meg akarjuk mérgezni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3-szor vittem 5 nap alatt orvoshoz, kiváltottam mindig a gyógyszereket, de a fiam nem hajlandó bevenni. Azt mondja, hogy mi csak tömjük belé a sok gyógyszert, hogy mérgezzük meg öt és haljon meg. Az egész család (férjem, másik fiam, nagyszülök) 5 napja mondjuk neki, de nem veszi be a gyógyszereket. 39 fokos láza volt este, de nem hiszi el, hogy jót akarunk. Esélytelen, hogy beletegyem ennivalóba, tegnap egész nap egy fél banánt evett, meg max egy pohár gyümölcslevet. Mikor a másik fiam kínálta sült teával, azt mondta, hogy tudom, hogy mérget kevertetek bele és nem itta meg. A banánt is ő bontotta ki a héjából és a gyümölcslé is bontatlan volt. Csak úgy itta meg, ha ő bontotta föl és ő öntotte ki magának. Szörnyű. Mit kellene csinálnom?
2015. dec. 16. 09:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem bízik a kedves családban, mert g''ik voltatok vele. Ez súlyos hiba. Nevelni kellett volna... Különben lehet dagadás gyogyszerérzékenységtől is.
2016. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!