Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van velem? Teljesen megőrülök?

Mi van velem? Teljesen megőrülök?

Figyelt kérdés

Meglehetősen hosszú ideig tartottam attól, hogy valami szervi megbetegedésem van. Kb 8 hónapba telt, hogy beláttam nincs semmi komolyabb bajom. Viszont tudom, hogy mi okozta, mindenre rájöttem így utólag, csak úgy érzem teljesen megbolondultam. Körübellül 1 évig éltem egy párkapcsolatban ahol mindig kisebbségi érzésem volt, sose változtattam rajta, mindig csak el-el nyomtam ezt az érzést. Persze ez belülről kezdett el szétszedni, és jöttek a testi tüneteim.

Idén elkezdtem az egyetemet és súlyosbodott bennem minden. Teljesen kikészültem lelkileg, mély depresszióba estem, úgy érzem korábban kellett volna orvoshoz vagy segítségért fordulni, félek, hogy már nem tudom visszafordítani ezt az egészet. Egész nap csak jár az agyam, egyszer ezt gondolom egyszer azt, úgy érzem meg fogok bolondulni.

Rengeteg rossz dolog történt velem, egyszerűen nem tudom lehet rendesen feldolgozni. A barátaimat elveszítettem, 4 napja szakított velem a barátnőm.

Féltem, hogy öngyilkos leszek, ezért háziorvoshoz elmentem, aki felírt egy enyhe anti-depresszánst, ez úgymond egy reményt adott nekem és nem akartam végezni magammal, viszont mikor kicsit optimistább lettem tőle, azon járt az agyam, hogy hát ez enélkül is menni fog. 3 napig szedtem, aztán most úgy érzem, hogy még rosszabb minden. Még inkább kavarognak a dolgok és összezavart, feldult vagyok. Mit tegyek?


2015. dec. 16. 15:05
 1/2 anonim válasza:
Azt írtad, hogy nem vagy nemi beteg. Akkor ezt felejtsd is el gyorsan, emiatt ne aggódj. Ha nem érzed biztosnak ebben, akkor menj el orvoshoz megvizsgálni, hogy meg tudj nyugodni. Hallgass sok zenét, mert a zene az jó, csak ne ilyen depiseket. Valakivel akiben megbízol, és tudod, hogy emiatt nem fog lenézni, vagy akármi, akkor mondd el neki a problémáidat, hidd el ez segít, megkönnyebbülsz tőle. Ha nincs kinek elmondanod, akkor keress fel egy pszichológust, neki bármit elmondhatsz, és még segíteni is tud rajtad. Vagy ha szeretnéd akkor írjál nekem nyugodtan.:) Szeretek meghallgatni minden ilyesmit, és na aggódj kinevetni, vagy bármi ilyesmit csinálni 100%, hogy nem fogok. Remélem valamit segítettem :) Fel a fejjel ;)
2015. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mért vesztetted el a barátaidat?
2015. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!