Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Teljesen ki...

Mit tegyek? Teljesen ki vagyok, mindjárt megőrülök!

Figyelt kérdés

A minap az unokaöcsém szobájában kerestem valamit,és valami hihetetlen dolgot találtam.Egy aktatáskát tele papírokkal.Vissza akartam rakni,de az utolsó pillanatban kihullott belőle egy papír,és valami teljesen hihetetlent találtam.A papíron egy emberről voltak infók.De szó szerint minden.A táskában több dosszié volt,mindegyik egy embert tartalmazott.A magasságától kezdve a magánéletén át minden benne volt.Számomra teljesen ismeretlenek ezek az emberek.Több fotót is készített mindegyikről.Nem mellékelt semmit,hogy mi a szándéka ezekkel vagy bármi,de teljesen megrémisztett.Csak mondani tudom:a legkisebb részletig minden bele volt az adott emberekről.Még nem mertem szólni a tesómnak,mert biztos,hogy botrány lesz belőle.Mit tegyek.Szóljak neki,vagy csak beszélgessek el a fuiűval?teljesen kivagyok...

21N



2013. okt. 6. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ne üsd bele az orrod mások dolgába.
2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az unokatesódtól, hogy mik azok? Fölösleges köbözni a tesóddal, az igazságot csak az unokatesód tudja.
2013. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!