Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós vagyok. Nem...

Depressziós vagyok. Nem akarom hogy valaki is foglalkozzon velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintetek az jó megoldás ha mindenkit eltaszítok magamtól? Mondjuk már mindenkit eltaszítottam magamtól, már senkim sincsen, egyedül maradtam. Unipoláris depresszióban szenvedek ezért nem vágyok társaságra sem, nem vágyok senkire sem, barátaimat is eltávolítotam magamtól, hogy ne lássák ahogy szenvedek, meg én nem vagyok jó semmi se. Életképtelen vagyok

2015. dec. 18. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne olvasd el a válaszokat sem.
2015. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia


ez így egy ördögi kör, mert minél nikább egyedül maradsz, annál mélyebb lesz a depresszió és a szenvedés, mi persz tovább fogja növelni a gondjaid. ezt csak akkor lehet megszakítani, ha valaki belép az életedbe és kiráncigál ebből... hidd el, még ha nagyon nem is kivánsz senkit magad mellé, fontos, hogy az ember ki tudja magát beszélni, hogy törődjenek vele...

2015. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ködszönm, de nem vagyok kiváncsi senkire se, már senkim se maradt, egyedül maradtam a szenvedéseimmel, a problémáimmal
2015. dec. 19. 16:41
 4/6 Eucica válasza:
Szedd össze magad, mert senki se fog sorba állni hogy kinyalja a seggedet. Főleg ha mindenkit eltolsz magadtól. Vagy te változtatsz, vagy a depresszió urrá lesz rajtad. Ezt akarod? Ha igen, fojtasd ezt az "életmódot". Ha nem, SZEDD ÖSSZE MAGAD ÉS NE SAJNÁLTASD MAGAD!
2016. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én nem sajnáltatom magam...
2016. febr. 6. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer csak beléd szeret valaki. Ezen majd jól elcsodálkozol.
2016. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!