Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez valamilyen rák vagy...

Lehet ez valamilyen rák vagy daganat?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kiflit reggeliztem és ahogy az első falatot lenyeltem, mintha belülről tűt szúrtak volna a nyakamba, az ádámcsutkámtól jobbra egy kicsit. Ez végig megvolt utána is míg ettem és ittam.

Azóta olyanra változott hogy sima nyelés után 2-3 másodperces késéssel volt egy nyilallás (már nem tűszúrás) ugyanott. Pár napra rá pedig beállt olyanra hogy csak néha gondol egyet és benyilall..

Váladékot is érzek a torkomban, főleg reggelre. És az utóbbi pár napban kicsit nyilall is a jobb fülem de nem konkrétan a nyelésnél. Estére néha berekedek.

Amúgy 29 éves nő vagyok soha nem cigiztem és alkoholt sem fogyasztok. Előre is köszi ha valaki tud valamilyen tanácsot adni mert parázok hogy valami daganat vagy rák. Orvos be van tervezve csak most pont az ünnepek vannak. Meg nem olyan elviselhetetlen fájdalom ez de azért csak érzem és zavar.. :(



2015. dec. 26. 21:04
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Hát ennél jobb képeket nem sikerült csinálni, egyszerűen nem bírom nagyobbra tátani a számat.

De mondom egyáltalán nem a torkommal van a bajom hanem a nyakamon lejjebb, oldalt.


[link]


[link]


[link]

2015. dec. 27. 16:56
 12/38 anonim ***** válasza:

Úgy látom nagyon piros a torkod,a garatíveken!A manduláid nem nagyon látszanak.Próbálj olyan képet csinálni,hogy nyújtsd ki jól a nyelved,úgy jobban be lehet látni a torkodba.Biztos,hogy torokgyulladásod is van és a gégéd is gyulladásba lehet,azért van a rekedtség,fájdalom!Mindenképpen menj gégészetre!...Én pár hete voltam többször is,most nagyjából rendbe jött

a torkom!

[link]

2015. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

És itt van még egy kép....Most nem fáj,de naponta gargalizálok,kamillával.

[link]

2015. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt ajánlom hogy inkább orvosnak mutogasd, mert itt aztán mindenki szakorvos.
2015. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Első körben holnap elmegyek a háziorvoshoz, remélem lesz rendelés...

Addig is köszi mindenkinek a választ.

2015. dec. 27. 18:32
 16/38 anonim ***** válasza:
Maja írd meg mit mondott a doki.
2015. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Na hívtam, nincs doki csak szerda délelőtt....

Megírom majd mit mondott.

2015. dec. 28. 13:33
 18/38 anonim ***** válasza:
A háziorvost nyugodtan kihagyhatod,egyből a gégészetre menj,valószínű úgyis oda fog küldeni.A torkod is nagyon piros és mint a kérdésedben írtad a nyakad,gégéd körül érzel fájdalmat,gégetükrözést is fognak csinálni.Amióta a házidoki nem vette észre a tüszős mandula gyulladást,én mindig egyből a gégészetre megyek,ha begyullad a torkom.
2015. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Utolsónak lett igaza, belenézett a háziorvos a torkomba de azt mondta olyan mélyre ő nem lát le, gyógyszert nem ír föl mert nem tudja mire, és mondaná hogy öblögessek de az se ér le odáig úgyse úgyhogy beutalót adott a gégészetre, valami gégetükrözésről beszélt de én attól már most rosszul vagyok ha csak rágondolok, akinek van tapasztalata ossza meg velem, meddig és mivel nyúlnak le, meddig tart stb. sajnos veszettül öklendezős vagyok néha még fogmosás közben is ha sok hab van a torkomon..... úgyhogy ez nekem a rémálom kb. Próbáltam győzködni a dokit hogy ultrahangra is küldjön de valahogy nem volt rá vevő.. pedig az legalább nem fájna.
2015. dec. 30. 10:22
 20/38 anonim ***** válasza:
2015. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!