Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja azt, hogy mostaná...

Mi okozhatja azt, hogy mostanában képtelen vagyok figyelni és hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az odafigylési problémákat valamilyen testi, vagy inkább pszichológiai elváltozás/betegség okozhatja. Ez nagyjából egy éve kezdődöttés már ott tartunk, hogy a megélhetésemet vszélyezteti, pedig ezelőtt semmi ipyesfajta problémám nem volt.

2016. jan. 3. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen nemű? Volt-e bármilyen változás az életedben akkoriban, amióta ez van nálad? Akár valami trauma, akár csak életmód- vagy környezetváltozás, bármi. Felkerestél-e már szakembert ezügyben?
2016. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
22f nem voltam dokinál, traumának meg leginkább a két hónapig tartó kapcsolatomat tartom. Ebben a kapcsolatban a beszélgetés az úgy nem létezett és én hiába próbáltam valamit is erőlködni, talán ekkor jöttem rá, hogy mennyire gyökér vagyok az emberi kapcsolatokhoz. Mást nem nagyon tudok mondani, de ez elég rendesen padlóra küldött, mindennel felhagytam akkoriban és csak úgy tengettem a napjaimat, mint valami tengerimalac. Azt nehéz elképzelni, hogy még mindig ez okozza a problémát.
2016. jan. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!