Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában cikiznek a menésem miatt, hogy túl kihúzom magam menés közben meg ilyenek, de én erre még nem figyeltem fel. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne változtass az egyenes tartás elegáns, és jót tesz a gerincnek és önbizalmat sugároz. Idiótákkal nem kell foglalkoznod.
2015. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de néha úgy tud idegesíteni, mikor mondják, hogy "te meg, hogy mész", milyen merev a testtartásom meg ilyesmik.
2015. febr. 11. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy húzodnki magad, hogy van egy homorulat a hátadban, szóval úgy néz ki mintha hátrahajolnál. Az egyik osztálytársam volt még ilyen, ő is így járt, úgy nézett ki mint egy retardált. Egy ponttól már nem elegáns.
2015. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd magad a kirakatokban amikor mész és ha úgy találod, hogy túl merev, lazítsd el magad kicsit.
2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, a szüleim sosem szólnak meg a menésem miatt, pedig apám katona is volt. Lehet esetleg a táska húz kicsit hátra..
2015. febr. 11. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

mi mindennel lehet cikizni a másik embert! ne törődj vele,

vagy fogd fel viccesen, mint az alábbi filmen: Hülye Járások Minisztériuma- és még kormánytámogatást is lehet kérni a kutatásra :D

https://www.youtube.com/watch?v=KAYYs-niFVA

2015. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Majd elfogadják, hogy te úgy mész, mint egy retardált, ha meg nem, akkor nem kell nézegetni. Ennyi. Ha már elértél egy bizonyos kort, komoly odafigyelés kell ahhoz, hogy változtass a járásodon, és hidd el nem ér annyit, amennyi idegeskedéssel jár.

Én megpróbáltam, aztán azóta is hülyén megyek.

2015. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se törődj velük! Az emberek mindent kitalálnak, amivel cikizhetik a másikat sajnos.

Mondanak bármit, örülj hogy egyenes háttal jársz, ne változtass rajta! Hosszabb távon nagyon jól fogsz járni vele.

Én bizonyos okok miatt sosem mertem kihúzni magamat, mindig az osztályfőnök meg a nagymamám fegyelmezett, hogy ne görnyedjek be. Teljesen mégsem tudok egyenesen járni, a mai napig feszélyez, és sajnos már meglátszik a hátamon, hogy nem olyan szép egyenes. :C

2015. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!