Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A zsíros korpa miatt kihullott...

A zsíros korpa miatt kihullott haj visszanő?

Figyelt kérdés
Valamint ha igen akkor erős lesz vagy gyenge, és ha gyenge, akkor egy idő után megerősödik? 17/L kb a hajam fele kihullott miatta és most úgy 'tűnik" felszámolóban van..

2016. jan. 9. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, visszanő. Olyan lesz a hajad, mint előtte volt.
2016. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. jan. 10. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, megkérdezhetem, hogy mivel kezeled? nekem is ez a gondom már hosszú ideje, kb. 1 éve nagyon hullik a hajam és borzasztóan megritkult. az összes betegségemet kikezeltettem, a mandulámat is kivették mégsem szűnik a hajhullás, tehát a fejbőröm miatt lehet.
2016. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
felírtam mindenféle kencét, de nemigazán használtak ezért elkezdtem kísérletezni, és végül ez vált be: hajmosás előtt 20 perccel panthenol habot szétoszlatok a fejbőrömön (gyógyszertárból vettük), majd pedig a balea vízitormás (kék xd) korpásodás elleni samponnal mosok hajat. Még olvastam, hogy ha a szódabikarbónát viszel fel hajmosás előtt az is segít bár ezt nem próbáltam ki. Nem mondom, hogy 100%ig eltűnt a korpa, de már közel sem hullik olyan szinten, mint régebben.
2016. jan. 16. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyanez van a hajammal,együtt érzek veled... :/ Nekem is nagyon megritkult,illetve nekem hormonális eredetű is a gond.

Azt megkérdezhetem,hogy a viszketés is mérséklődött neked?

Köszönöm előre is!

2016. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, köszönöm szépen! Amúgy én is hormonális problémára gyanakszom, tavasszal voltak rossz vérvételi eredményeim, most nézetem újra.
2016. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nem tudom, hogy hormonális probléma hozta-e elő(sapkahiány télen, depresszió, kevés evés és el is hanyagoltam magam rendesen 2 évig), már nem viszket, de néha előjön olyan fantomérzés szerű, de nem olyan nagy, hogy ne tudjak magamon uralkodni, hogy megvakarjam xd :)
2016. jan. 19. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!