Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszaka arra ébredtem hogy...

Éjszaka arra ébredtem hogy szúrkál a hasamnál és hányingerem van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka kb 5-kor arra ébredtem hogy szúrkál a hasamnál, érzékeny is ott, és hányingerem van. Nagyon rossz érzés volt. Próbáltam hányni, de nem tudtam, csak nyálat köpni, és bizsergett belül a szám, aztán vécéztem, és utána jobb lett, nehezen el tudtam aludni.

Aztán tegnap napközben néha jobb volt, néha rosszabb, de olyan egyáltalán nem mint amikor felébredtem éjszaka.

Ma éjszaka pontosan ugyanaz volt, mint tegnap éjszaka, és azt tippelem hogy ma napközben is hasonló lesz mint tegnap napközben.

Én 19 éves férfi vagyok, próbáltam rákeresni a tünetekre neten, de szinte csak terhességgel kapcsolatosat találtam, az pedig nem lehetek, úgyhogy nem értem, mi lehet ez, mit tegyek ellene?


2016. jan. 12. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!