Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőrákom?

Lehet tüdőrákom?

Figyelt kérdés

Már két-három éve, hogy gyakran fáj a hátam, és a mellkasom közepe, valamint néha erős szúrást érzek a szívem tájékán. Egyfolytában beteg vagyok, szinte egyik tüdőgyulladásból/náthából a másikba esek, nagyon rossz a légzésem. Szinte minden második nap fáj a fejem, ebből néha görcsösen, szédüléssel és hányással kísérve.Gyakran, indokolatlanul köhögési rohamom támad, de az utóbbi időben (elmúlt két hétben) egyre rosszabb lett,(köhögésekkor vért köpök fel, először csak enyhébben, kevesebb jött, de aztán egyre több, és gyakran hányás közben is élénkpiros vért köhögök), ezért utánanéztem egy kicsit a dolognak. Eddig nem aggasztottak annyira a tünetek(mátmint nem gondoltam, hogy komolyabb bajom lenne), de a véres köpés most megijesztett.

Szerintetek lehet tüdőrákom?

Soha az életben nem szívtam el egy szál cigit sem és elég fiatal vagyok (húszév körüli).



2016. jan. 20. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tbc-d van inkább, a ráknak nem ezek a tünetei. Sürgősen orvoshoz kellene menned és közösségbe meg nem kéne járnod, míg ki nem kezelnek!!!! De ez nem jutott eszedbe vérköhögéskor?
2016. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés van-e rák vagy nincs. Az a kérdés, miért nem mentél azonnal orvoshoz?

Olyan tüneteid vannak, amik alapján már jóval korábban háziorvoshoz kellett volna menned.

Lehet, még valami visszafordítható, de minél később mész el a dokihoz, lehet, még a következő évet sem fogod megélni, nemhogy ezt a teljes évet. Szándékosan meg akartalak ijeszteni, hogy már holnap szentelj rá időt és menj a háziorvoshoz és mellette igaz amit írtam! Ne várj vele, mert ahhoz túlságosan súlyos tüneteid vannak. Csoda, hogy még tudsz iskolába menni vagy dolgozni..

Ügyes vagy, amiért nem dohányoztál! Ennek ellenére azonnal doki!!!

2016. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút TBC. mindig akkor támad, mikor legyengül az immunrendszered, ezért esel mindig vissza, a fájdalmak és a véres köhögés is tipikus tünetek. Azonnal orvos!!!
2016. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és hogy én is megijesszelek: ez halálos betegség!
2016. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Basszus, véres köhögésnél irány az orvos!!! Ne várj tovább!
2016. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, több oka is lehet, de sürgősen kezelni kellene.
2016. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!