Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Mért van az, hogy...

Mit tegyek? Mért van az, hogy este nem tudok elaludni, már 7 napja semmi. Pedig bevettem egy 10 mg altatót, semmi azt kovetoen 3mg frontint és így sem.

Figyelt kérdés
Nem hatnak a gyógyszerek, annyit tudok, hogy régebben megallaitottak az orvosok hogy nagyon erős a szervezetem,pl amikor vese kovem volt és begorcsolt annyi fájdalomcsillapítót kaptam hogy azt mondtad az agyuntus nő hogy ennyi adagtol egy ló is kidolt volna. nekem meg semmi, még szedulni sem szedultem tőle. segítenétek hogy hová forduljak ilyen problémával. azon kívül hogy semmitol sem tudok elaludni semmi más bajom nincs.
2016. jan. 24. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

- A nem alvás vagy kevés alvás akkor is lehet pszichés eredetű (pszichoszomatikus), ha az illető ezt most nem látja/nem ért vele egyet. - Súlyosabb és enyhébb neurológiai zavar is állhat a háttérben.

- Hormonális betegség miatt is lehet alvászavar.

- Egyéb betegségek, gyógyszermellékhatások következménye is lehet, de pl. rosszindulatú betegséghez is társulhat.

2016. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holap minden felekeppen elmegyek a haziorvosomhoz. megy a zöld kéz :)
2016. jan. 25. 20:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakul az alvásod?
2016. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
utolsó ketdezonek, sajnos sehogy
2016. febr. 5. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!