Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap este 6kor vettem be...

Tegnap este 6kor vettem be 0,5mg frontint. Mostanra mar teljesen kiment a hatasa ugye?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkan csinalok ilyet, de nagyon ki voltam bukva idegileg. Nem almosodtam el tole egybol, csak ejfel korul tudtam elaludni, nem reg keltem es hat elegge faradt vagyok pedig sokkal jobban aludtam, mint szoktam viszont ez elott ket napig szinte semmit. Ez meg a gyogyszer hatasa lehet vagy mar nyugodtan elmehetek igy dolgozni?
2015. júl. 13. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha este 6-kor vetted be ,akkor annak már rég ki kellett ,hogy menjen a hatása,viszont arra ne nagyon adj,hogy ki mit tanácsolj gyógyszer ügyben itt ezen az oldalon.Ha rám hallgatsz ne szedj ilyen xarokat,mert csak több bajod lesz tőlük,ez egyedül a gyógyszer gyáraknak éri meg meg természetesen annak aki felírja...
2015. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezek a gyógyszerek egyenes utak a legközelebbi temetőbe.

Ha van eszed, tegnap vetted be az utolsót.

2015. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mégis ripsz ropsz felírják az orvosok.....mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül!!!Emberölés hivatalos formában!!
2015. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy van
2015. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!