Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem aranyérem van! Hova...

Szerintem aranyérem van! Hova vagy kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Üdv! Viszket és csíp is. WC papíron szokott lenni vércsík és ha gugolok érzem is kézzel körülötte. 20 éves vagyok. Szégyenlem és tudom is hogy mi van az urológián. Sok vicc és a többi van erről. Most mit csináljak? Háziorvoshoz menjek vagy egyből a kórházba az urológia osztályra? Kell oda beutaló? Vagy csak vegyek rá valamit? Lehet vény nélkül?

Voltatok már urológián? Leírnatok a teljes lefolyását, viccek nélkül?



2016. jan. 26. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia, szoktak rá használni aranyér kenőcsöt de a legfontosabb hogy minél rostosabban táplálkozz lehet nem jól fogalmaztam de a lényeg hogy úgy táplálkozz hogy ne legyen szorulásod ne keljen erőlködni .

[link]

2016. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne szégyelld! Tudom, könnyű ezt mondani, de ez is egy betegség, amit lehet gyógyítani. Az orvosok/gyógyszerészek millió alkalommal találkoztak már aranyér panaszokkal és már egy jó ideje külön szakterület is foglalkozik ezzel a betegséggel is. Proktológiának hívják.

Első lépésben menj be a patikában és kérj erre való krémet és kúpot. Igen, kúpot is! Sokkal gyorsabb szokott lenni a gyógyulás, ha belülről is megtámogatjuk a sérült rész kezelését.

Olvasd el, hogyan lenne érdemes ilyen esetben táplálkozni, mozogni, ülőmunkát végezni.

Ha nincs változás (ha teszel az egészségedért és használod a szereket, akkor ennek igen kicsi az esélye), akkor a helyi szakrendelőt hívd fel és jelentkezz be proktológushoz. Ha azt mondják, ilyen nálatok még nincs, akkor a helyi sebészeteken szokták ezt megnézni. De ha gondolod, a háziorvos találhat neked proktológust (tb-re, tehát ingyen).

Ha aranyeres gondjaim lennének és nem használna semmi kence, akkor mindenképp ilyen szakterületre mennék.

De sok esetben a gasztroenterológus segít ennek a meggyógyításában.

Első a patika és az irodalom átolvasása és változtatás a táplálkozásban, miegymásban. Aztán valószínűleg rendbe fogsz jönni és nem kell szakorvoshoz menned.

2016. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lantos Szilvia ***** válasza:
az a fontos, mint ahogy már leírták korábban, hogy úgy táplálkozz és igyál sok folyadékot, hogy véletlenül se legyen székrekedésed. De hasmenésed se!!! nekem attól jött ki. ha vérzik nagyon, akkor érdemes dokihoz menni, sebészet, proctológia, beutaló nélküliek, csak időpont kell gondolom, ahogy már írták is neked. Ajánlom neked a Mastu nevű kenőcsöt, de a gyógyszerészek is segítenek benne. jobbulást... egyik legrosszabb érzés az aranyér...
2016. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat!
2016. jan. 28. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgás, szőlőmag őrlemény (vörös szőlőmag), kurkuma, és utifű maghéj nagyon szépen helyrerakta.

Ajánlom mindenkinek!!! Reparon sperti se segített, de ezek a cuccok bejöttek.

2016. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rosszabb lett a helyzet! :/ Ma reggel székrekedésem volt, nem sokkal utána sok vért nyomtam ki magamaból és a wc papír is teljesen véres lett. Ma megyek a háza orvoshoz!
2016. febr. 9. 07:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed amiért elmész. Gyógyulást!
2016. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát elküldött a doki a sebészetre. Kicsit ciki volt. Felkellett feküdnöm egy ilyen székbe oldalasan és felkellett húznom a térdeimet, majd a doki tette amit kell. Pont annyira fájt mint a székrekedés! Volt egy nagyon szép aszisztensz lány is bent... Velem egyidősnek tűnt. 20 körüli. Csak miatta volt kényelmetlen. :) Ellehet viselni. Felírt két csomag kuppot. 5200Ft volt recepttel. 10 nap múlva kontrollra vissza kell menni.

2016. febr. 9. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Legalább te tettél a gyógyulásodért. Gratula, amiért elmentél.

Az az asszisztensnő már rengeteg nemi tájékot látott. A rendelőben ez is csak egy vizsgálat, semmi más neki.

Nekem is csak az első nemi szerv látványa volt furcsa az eü-ben (ma már nem is ismerném meg az illetőt), aztán ugyanolyan szervvé vált, mint egy bőr, szem vagy akármi.

Teljesen különvált a rendelői énem és az otthoni énem. Persze, ha a családomban volt / van valamilyen betegség, egyszerűen nem tudok / tudtam magánemberként hozzáállni. Ellátom az esetet, akármi van. Az ellátás után meg visszatérek a családszerepbe.

Sajna a gyógyszerek sokszor nagyon drágák, de hát ez van. Használjon!

2016. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is van egy pár. Igaz, már régiek, a legfiatalabb is 35 éves. De azért néha előveszem, letisztogatom őket, és emlékezem.

Viccet félretéve, amit leírtál, az nem feltétlenül aranyér. Menj el a háziorvoshoz majd ő megmondja, hogyan tovább.

2016. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!