Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek az izzadás ellen?...

Mit tegyek az izzadás ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok, mert nagyon idegesítő és zavaró dologról van szó. Szóval egy blúzt, egy pólót, se egy pulóvert nem vagyok képes felvenni, mert olyan szinten rögtön meglátszik az izzadságfolt, hogy nem merek bőrkabát nélkül létezni szinte. kb 1 éve van ez a helyzet, de nagyon irritáló, hiszen este rendesen zuhanyzok, reggel szintúgy, olyan dezodort vetettem szüleimmel ami jó erre elméletileg, olyan tusfürdőt is kipróbáltam már, de semmit nem használ. És tényleg mindig, minden ruhán meglátszik. A környezet számára ez szerintem elítélendő, és engem is nagyon zavar. tényleg nem az, hogy nem fürdök, és büdös vagyok, hanem maga az, hogy meglátszik a folt. Mit tehetek ellene? nem szeretném kivárni, hogy kinőjem, mert ilyet is hallottam. Bőrgyógyászaton tudnának valamit erre mondani? Bármit megtennék tényleg. 17L

2016. jan. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki izzadós, az nem elítélendő...normális ember nem ítél el azért valakit, mert az átlagnál jobban izzad és az meglátszik... max. az esetleges szagok miatt.

És igen, a bőrgyógyászaton tudnak segíteni :)

2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. jan. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!