Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem hiszi el az orvos,...

Miért nem hiszi el az orvos, hogy fizikailag gyenge vagyok pajzsmirigy alulműködés esetén?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy mások is gyengék, híznak. Minden diéta hatástalan. Fél éve LETROXOT szedek, 5 hónapja göbbel műtöttek. Táppénzen vagyok még, de az orvos ki van akadva, szerinte már nem indokolt a panasz. Mit lehet tenni, ha nagyon gyorsan elfáradok? Soha nem voltam az előző 30 évben táppénzen, nem vagyok én csaló. Segítség!!!
2016. febr. 2. 14:36
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
43%
Mást nem nagyon tudsz tenni, minthogy újra elmondod a panaszaidat és megkéred, hogy küldjön el vérvételre, UH-ra, vagyis egy újabb kivizsgálásra.
2016. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez az orvos nem hajlandó tudomásul venni a bajaidat, akkor orvost kell váltani.
2016. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan orvost keress, aki téged kezel és addig megy amíg a tünetek nem szűnnek!! Sajnos néha nehéz jó endokrinológust találni. Javasolom én is ,hogy keress mást. A magánrendelést tudom ajánlani ha nem oda jártál eddig, mert az elején kell többször menni (6hetente) de foglalkozik veled és utána elég évente/fél évente.

Valószínű nem elég a fél szem és nem jó még a TSH-d, mikor küldött utoljára vérvételre? Milyenek az eredményeid?

2016. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!