Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HPV vírus mennyire kapható el...

HPV vírus mennyire kapható el fürdő helyeken? Gerinc probléma miatt kellene járnom úszni.

Figyelt kérdés

Sajnos gerinc problémáim vannak és gyógykezelést írtak elő fürdőben. Sokat kellene úsznom, termál vízben üljek és súly fürdőzzek.

Kicsit félek ettől a vírustól, úgy hallottam nagyon elterjedt. Nem hiányozna, mostanában amúgy is elég beteg vagyok. Oltást nem szívesen vennék be, mert nagyon költséges, most elég lenne fizetni a gerinc kezelést.

Köszönöm ha írnátok, aki gyakran jár fürdőbe milyen tapasztalatai vannak?



2016. febr. 6. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Gerinc problémára az úszáscsak egy bocifing.
2016. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A HPV-nek kismillió típusa van. Az egyszerű szemölcsöt okozótól a rákot okozóig bezárólag. Másrészt semmi nem véd meg tőle. Még ha be is oltatnád magad, akkor se leszel 100%-osan védve, mert az is csak néhány típustól véd.


A fürdőben inkább a gomba miatt kell félni. Én viszonylag gyakran járok ilyen helyekre és eddig nem volt semmi bajom.

2016. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!