Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért esek vissza a betegségbe?

Miért esek vissza a betegségbe?

Figyelt kérdés
Influenzás voltam, torokfájással, lázzal végtaggyengeséggel. Beszedtem a gyógyszert, kigyógyultam. Elmentem az iskolába, ahol persze még tart a takonykór és hát szerdán reggel már torokfájásra ébredtem, ami elmúlt. Pénteken voltam futni futópadon, tehát meg se fázhattam. Péntek este beszélgettünk az egyik barátommal a neten keresztül, hát mondja, hogy fáj a torka. Ugye mivel barátok vagyunk egymás közelében szoktunk lenni, mögöttem ül, minden szünetben beszélgetünk. Hát nem elkaptam tőle?! Szombat reggel enyhe torokfájás, még elmentem a konditerembe, estére rosszabb lett, ma meg már nagyon fáj. Egyébként mindig ez volt, hogy visszakaptam, mert a többiek visszajönnek félbetegen. Az egyik srác is náthás még, beszélni alig tud, prüszköl, de eljön az iskolába félbetegen. A buszon akkorát tüsszentettek, mint az atom. Arrébb álltam, de nem tudom mennyit számított. Nem tudom mit csináljak, hogy kerüljem ki a betegségeket. Egészségesen eszek, vitaminokat szedek, sportolok. Semmi se használ. Nem akarok kimaradni az iskolából, mert le fogok maradni az anyaggal. Kilencedikben is ez volt. Lemaradtam, mert kb. februártól március közepéig beteg voltam folyamatosan, mire visszamentem nem tudtam felvenni a fonalat és rémes jegyek kaptam.

2016. febr. 7. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyenge az immunrendszered az egészséges étkezéstől és sportolástól függetlenül (bár ez mind javít rajta valamennyit), és ahogy írtad, a többiek félbetegen még vagy már mennek iskolába.

Az immunrendszert a vitaminok szedése mellett úgy lehet erősíteni, ha nem viszel be semmi olyat, ami terhelné, vagyis olyan élelmiszert, amibe adalékanyag, színezék, tartósítószer, stb. van, hanem minden házi készítésű, amit eszel.

2016. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, közbe összeszedtem magam és ma voltam is. Most egész jó vagyok. Köszi a választ, várom a tavaszt, hátha eltűnnek a betegségek!
2016. febr. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!