Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki önként elhagyja...

Ha valaki önként elhagyja hangulatjavító vagy szorongásoldó gyógyszereit, lehetnek-e a későbbiekben ennek következményei? Vissza lehet esni a betegségbe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Vissza is lehet esni, de ami ennél is durvább, azok a kiszámíthatatlan elvonási tünetek. Csak fokozatosan szabad leállni!
2009. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megtettem. 3 napig nagyon rossz volt , azóta semmi gond. (Kb. 2 éve).
2009. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mennyi ideig szedted és mennyi ideig építetted le?
2009. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is abbahagytam egyszer, és durva visszaesés lett a következménye. nem ajánlom!
2009. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:33 vagyok.

3 évig szedtem. És egyik nap eldöntöttem, hogy abbahagyom.(Ezt elvileg nem szabadna.)

Amint írtam, volt 3 rázós napom,de utána minden ugyanolyan volt,mint a gyógyszer szedése alatt.

2009. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21:05

És mennyi ideje tetted le?

2009. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majdnem két éve, tavasszal.
2009. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor van esélyed, hogy megnyerted. De azért még 3-4 év után is beköszönhet sajnos.
2009. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 5 éve hagytam abba magamtól, nem mentem el többször az orvoshoz, nem irattam fel magamnak. utána elég jól voltam, de most ugyanazt éreztem, mint régen, és elmentem orvoshoz, aki megint felírta nekem...szóval most újra szedem. abbahagytam, mert nem volt rá szükségem, és jól elvoltam nélküle...eddig.:S
2009. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!