Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdműtétre készülök, muszáj...

Térdműtétre készülök, muszáj leszedetni az épített körmeimet az ujjaimról?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve rendszeresen csináltatom,és most sem akarok valami extrát, csak mondjuk egy szolíd átlátszót.....de biztosan levisítana az altatóorvos, és igaza is van....de mégis nem lehetne valami alternatívát kitalálni?

2016. febr. 9. 20:32
 1/2 anonim válasza:
Nekem franciára van "festve", azt nem kellett leszedni műtéthez. Ha viszont színes, akkor általában leszedetik. Fontos, hogy műtét közben látni lehessen a körömket, mert elszineződésük problémára utal
2016. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én gondoltam egy natúr átlátszóra, semmi szín, semmi minta...csak maradhatna meg a köröm,mert nagyon ciki lenne ha pici lenne...el vagyok tőle szokva. Engem altatni fognak,és Téged is altattak????
2016. febr. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!