Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül egy hónapja szedem...

Körülbelül egy hónapja szedem a lyrica tablettát és a latát. Ma elkezdett vérezni a fülem és az orrom illetve egész nap szédültem. Az orvosságoktól lehet?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tájékoztatón ilyen mellékhatásokat nem írt. Életemben előszőr vérzett az orrom. A fülem meg pláne.. 16/L

2016. febr. 9. 21:53
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszer tájékoztatóját és ott meglátod, hogy felsorolják-e , mint mellékhatást..
2016. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idézném a fentebb írt szöveget:,,Konkrétan a tájékoztatón ilyen mellékhatásokat nem írt. "
2016. febr. 10. 19:08
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Ok, nem figyeltem.. Így szerintem nagyon pici a valószínűsége annak, hogy mellékhatásként jelentkezik ez nálad. Nem magas a vérnyomásod? Feltétlenül beszélj a háziorvossal!
2016. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!