Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve egy hörghurutkor megfájd...

2 éve egy hörghurutkor megfájdult aa hátam, mélyen, azóta fáj. Sokszor voltam tüdőgyógyásznál, szerinte nem a tüdőmtől van, kardiológiai negatív, reumatológus a gyenge hátizmomat és az enyhe gerincferdülésemet mondta. Van valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés
Háziorvos szerint mozgásszervi.A hátam közepe fáj mélyen és ha kihúzom magam akkor mégjobban fáj. A nap 24 órájában, éjszaka nem nagyon érzem. Olvastam lehet szorongástól is, ami szintén lehet oka nálam is. Aggódom mert olvastam, ha nyugalomban is fáj, akkor nagyobb lehet a baj. De már annyi orvosnál voltam, készült gerin és tüdőröntgen is Köszi a segítséget.

2016. febr. 15. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem a fertőzéstől fáj, hanem mert gyenge.
2016. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de már nagyon régóta gyenge, hosszú éve óta, akkor mért pont egy hörghurut után kezdődött a hátfhájásom? Előtte nem fájt.
2016. febr. 16. 18:04
 13/15 anonim ***** válasza:
olvasd már el újra a 6. at
2016. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de szerintem betegségtől nem gyengülhet még tovább egy hátizom.
2016. febr. 16. 18:27
 15/15 anonim ***** válasza:

ember, megmondta az orvos, hogy gerincferdülésed van, attól fáj a hátad.

Leírtad nekünk.

Visszamondtam.

Ha nem hiszel az orvosoknak, és másnak se, akkor ne menj orvoshoz, és ne kérdezd

2016. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!