Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula gyulladástól lehetnek-...

Mandula gyulladástól lehetnek-e arcon bőrtünetek?

Figyelt kérdés

Ilyen pattanás szerű foltok (de nem pattanás!). Nem lehet kinyomni, nincs bennük semmi...és kicsit fájdalmasak. 1-2 nap alatt eltűnnek, majd újak jönnek elő más helyen :-(.


Egy 64 éves nőről van szó, soha nem voltak pattanásai...múlt évben vészes vérszegénység miatt volt kórházban, kapott egy rakás vért. Nem találtak semmit, pedig alaposan végignézték. Ezer vizsgálata volt.


Után kijött, diétázni kezdett és rohamosan javult minden értéke ezer éve meglévő ekcémája elmúlt...1 év elteltével miután már megnyugodott, persze lazított a diétán és azóta vannak ezek a fura dolgok az arcán :-(...


Koponya CT-is csináltattak, azt mondjuk nem értem mért...


Van, aki ki akarja venni a manduláját mert állítólag elég gyulladt..


De kérdem én: mitől gyulladt a mandula? Csak úgy biztosan nem...valami oka csak van.


Köszi a tippeket.


Ps. "Menjen el orvoshoz tanácsokkal kíméljetek"...



#arcon foltok
2016. febr. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetnek bőrtünetek gyulladástól, de azt a vérkép is mutatja. Fogászati probléma is okozhatja.
2016. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál volt már? Rosacea nem lehet? Az is kis gyulladt, fájdalmas pattanáshoz hasonló piros csomókkal jár.
2016. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen volt, ő küldte tovább fűl-orr gégészhez...aki meg ct-re...most majd hematológiára megy...azt nem értem mért...


De pl. még allergológushoz nem küldték...pedig az is indokolt lehetne :-/


Nem tudom, de eléggé aggódom...annyi baja volt már. Múlt évben már elhangzott a dokiktól hogy "áttétes rákos"...mert a ct-n láttak fehér foltokat a gerincén...és akkor jöttek azzal, tuti mellről, vagy tüdőről...átéltünk egy horror éjszakát...


Aztán másnap a főorvos azt mondta, hogy ez elhamarkodott diagnózis volt...és az csak csontritkulás :-/...de ettől függetlenül valami biztos nincs vele rendben :-/...

2016. febr. 22. 14:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hasonlít ehhez a "Rosacea"-hoz. Nem ilyen nagy bőrfelület piros...csak ilyen néhol vannak piros kis csík, vagy pötty...most pl épp az egyik szemhéján :-(
2016. febr. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!