Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Indantilis vagyok. Pelenka...

Indantilis vagyok. Pelenka kedvelő, de nekem ez nem jelent szexuális örömet. Ha anyukám mikor nagyon beteg vok, influenzás, akkor ha rámadja a pelenkát, mert tudja rólam, akkor az szexualitásnak minősül?

Figyelt kérdés
szóval mert eléggé beteg voltam tegnap még, és magas volt a lázam, csak a pelenkámat akartam, és pihenést. anyukám tudja rólam hogy ilyen vagyok már kicsikorom óta, és kicsiként sokszor pelenkázott is, de 12 éves korom után már nem. most 17 vagyok. ez mennyire gázos szitu? ha most tudta a szememből mire vágyok, és rámadta?
2013. nov. 19. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Elmeorvos látott már?
2013. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 II.Dartheon ***** válasza:

nos arra gondolsz, h szexuális cselekménynek minősül-e az, h rádadja a pelenkát 17évsen? hááát.. talán :)


Fura egy fétised van, meg kell hagyni.. de amúgy abba is végzed a dolgod? (még nem beszéltem hasonló emberrel mint te) ha akarod mehet privátban is :)

2013. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát... mindenesetre elég fura.
2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Fura szitu, de nem közveszélyes agybaj. Mindenesetre nem ártana kideríteni, hogy miért vannak ilyen jellegű vágyaid, és hogy anyukád miért partner ebben, ahelyett, hogy normális irányba próbálná téríteni az életed. Későbbiek során (pl. komolyabb párkapcsolat) még sok gondod, lelki sérülésed lehet ebből, ezért kéne változtatni mielőbb, mert nem valószínű, hogy találsz olyan párt, aki majd ugyanilyen készségesen pelenkázgat téged, mint anyud.

(Amúgy nem szexuálisnak tűnik ez a dolog, hanem ahogy írtad szimplán infantilisnek, de akkor is gáz, bocs ha nyers voltam).

2013. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem szokott pelenkázni, csak most a betegségemre tekintettel tette meg. már kb 80% on vagyok :) szal hamar jólleszek már. tudom hogy gáznak tünhet, és tudom hogy más lehet nem fog ebben partner lenni. amúgy nem is érdekelnek a lányok se a fiúk, én azt szeretném ha egy kedves lány vagy fiú little boy a lehet nék ^.^
2013. nov. 21. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Aranyos:)

Szóval túlzott igényed van a törődésre, és ebből fakadhat az egész. Remélem majd sikerül ezt korrigálnod valahogy. Egyszer azonban mindenkinek fel kell nőni, van akinek ez lassabban megy, sok sikert!

2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

waaaaah . köööfi –pirul-. (:


csak félek sosem találok ilyen lányt vagy fiút, akinek ez megfelel. mert vannak külföldön páran de még sosem láttam magyar lapot :(

2013. nov. 21. 19:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Biztos vannak itthon is emberek ilyen problémával, csak nálunk a túlzott előítéletek miatt nem merik annyira nyilvánosságra hozni, míg külföldön nyitottabbak a másságra. Keresgélj szorgalmasan:)

Megoldásként szóba jöhet egy pszichológus is, aki egyrészt javíthat a helyzeteden (ő csak akkor segíthet, ha te magad is változtatni szeretnél, ha nem, akkor hagyjuk:-), vagy tanácsot. Esetleg a pszichológus ismerhet több pelenka kedvelőt, akikkel összehozhat egyfajta önsegítő csoportot nektek.

Bocs, de továbbra is az a véleményem, hogy szakembernek ki kéne deríteni, miért lettél ilyen, és a kiváltó okon kéne dolgozni, így még normális is lehetsz. Minden jót neked!

2013. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
őőő nem élem meg ezt rossz dologként. szal csak az bántott hogy anyukám, mert úgy éreztem beteg elmebeteg vagyok hogy az anyám ezt megtette velem, de amúgy ez egy része annak aki vagyok, és enélkül nem lennék az aki.:D
2013. nov. 21. 20:04
 10/20 anonim ***** válasza:

Elég jó hozzáállás, tehát elfogadtad így magad, ez jó, sokan nem tudnák.

Anyukádnak nem kellett volna eleget tennie 12 éves korodig ezeknek a pelenkázásoknak, akkor talán most nem itt tartasz, de kár ezen utólag agyalni, ha nem akarsz változni, és jó így neked, akkor legyen. Nehéz lesz magadhoz illő társat, barátokat találni, de nem lehetetlen, úgyhogy kitartás!

2013. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!