Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyabb betegseg?

Komolyabb betegseg?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok szoktak lenni szekrekedeseim.. evek ota van a vegbelnel egy kis csomo.. ami neha viszket faj mikor kemeny a szeklet akkor szokot verezni de nem szekletben van hanem felete.. s mikor nem megyek napokig akkir faj a hasam de mas egyebb panaszom nincs.. kb 4 eve ott van nem kentem kremmel de holnap az elso utam a patika lesz szerintetek aranyer vagy vegbel rak? lehetseges ebbe a korba? nagyon parazok
2016. febr. 23. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Az aranyér. Próbáld ki a Reparont, van kúp és krém, a párom használja mind a kettőt és nagyon jó. Neki a nehéz súlyzós edzés miatt szokott kijönni. De valakinek alapból gyengébb ott és kijön. Azért is vérezhet mert ha napokig nincs széklet az ugye keményebb állgíú és megsérti a már eleve kitágult és falát, az aranyeret. A vastagbélrák a feltebb szokott lenni, annak az az első gyakori tünete h pl egy hét székrekedés egy hét hasmenés.
2016. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!