Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három hete tartó natha....

Wefoundlove14 kérdése:

Három hete tartó natha. Valaki valami otlet mi lehet vagy mivel probalkozzak?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal kaptam antibiotikumot 10 napig szedtem. Aztan egy hetig hangom se volt aztan visszajot. Most nathas vagyok semmim nem faj kegyetlen folyik az orrom tusszogok .esténként laz vagy hoemelkedes jelentkezik. Reggelre a fulem alatt a nyakamon ahol a nyaki nyirokcsomo van beduzzad picit vagyis tapintasra ugy erzem nyomkodasnal kisebb fajas érzet. Valaki otlet milehez ez?
2016. febr. 24. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz szerezni jó magyar parasztbort. Ebből forraltbort készítesz inhalláláshoz. A lakásban lévő levegőt is ki kell fertőtleníteni a gőzével, főleg éjszaka.
2016. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aspirin+C pezsgőtabletta 2-3 nap elmulasztja a náthát. 3*1 tablettát szoktam vízben oldani.
2016. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!