Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyorsan! Mi bajom lehet? A...

Gyorsan! Mi bajom lehet? A nyelvcsapom tegnap ota megvan hosszabbodva. Erzem hogy ralog a nyelvemre nagyon kellemetlen. Tegnap is feltem igy elaludni es ma is felek. Volt mar valakinek ilyen? Nem akarok megfulladni

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 23:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék az ügyeletre
2016. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nezegettem tukorben, szerintem ugy nez ki mint maskor. Nem is faj egyaltalan. Most mulik el a torokgyulladasom. Talan attol nott igy meg. Csak nagyom megijeszt mert panikos vagyok alapjaraton.
2016. febr. 28. 23:36
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha tükörben nem látsz semmit,akkor csak pszichés.

Próbálj meg lazítani és nem pánikolni.

2016. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A torokgyulladástól lehet.Mutasd,tegyél fel képet.Nekem is ez a gondom,túl nagy a nyelvcsapom,mindig a nyelvgyökön fekszik,irritálja.Fiú v. lány vagy?A lányoké általában kisebb,a fiúké hosszabb.Az enyém olyan 2,5 cm hosszúés vastag is.Nem tudom ez normális-e?
2016. febr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Most nem otthon vagyok, nem tudok kepet, csak kesobb. Csak mar gyorsan megneztem kaptam-e valaszt. Lany vagyok, 19. Vannak amuugy lelki gondjaim is, pici panikbetegsegem van. De nemhiszem h attol nott meg igy es szinte csikiz. :/ mar 3 napja ilyen, remelem ettol nem lehet megfulladni. Holnap vegre eljutok a dokihoz. Ja es nekem kb 2 cm lehet es picit vastag szerintem
2016. febr. 29. 17:47
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem fulladsz meg,ne izgulj!Én is teszek fel képet de csak szerdán tudok.Írj,mit mondott a doki.
2016. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Koszonom itt a biztatgatasokat, mostmar nyugodtabban alszok majd, holnapig kibirom mar a dokiig. :) jo tzdni hogy ezzel nem vagyok egyedul. No nem felreerteni, jobbulast kivanok minden '' nyelvcsapbajos'' tarsamnak. Persze megirom mit mond, es koszi elore is a kepet.! :)
2016. febr. 29. 22:41
 8/29 A kérdező kommentje:
Az ugyeletrol meg annyit, hogy tolunk 40km-re van jelenleg a legkozelebbi, mert koltozkodnek... Nem is tul jofejek. Ocsem egyszer rangogorcs felet kapott almaban.. A mentosok es az ugyelet is lerazott h. igyon kalciumot elmulik.. Aztan kiderult h megis halhatott volna. Kiraly. Korhaz is 60km :D szoval csak vegso esetben hivjuk ki oket, ha mar megfulladni keszulok. Autoval megvagyunk love jelenleg. Hat roviden ennyi. :/
2016. febr. 29. 22:46
 9/29 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál?És mit mondott?Remélem megnyugodtál.

Én is többször belenéztem a torkomba,most is nagy a nyelvcsapom,csikizi a nyelvem.Ha ernyedt,mélyen belóg a gégém felé vagy a nyelvemen fekszik.Több mint 2,5 cm hosszú és kb.1 cm széles,de nekem mindig is nagy volt,gyerekkoromban is.Ha viszont ásítok vagy a manduláimat vizsgálgatom,akkor felhúzódik és 1-1,5 cm- lesz.Már többször voltam a gégészeten a torkom miatt de a doki soha nem mondta,hogy nagy a nyelvcsapom.Nem is tudom mekkorának kell lenni,mi a normális.Feltettem 2 képet amit igértem.Nézd meg és tegyél fel te is képeket.

[link]

[link]

2016. márc. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szabadsagon van az a rohadt orvosom a helyettes meg nem fogadott. :( meg egy estet igy tul kell elnem. Hat a tied is borzalmasan nez ki!!! Az enyem detto ugyanez, kalciumot iszok de semmi sem hasznal! Nagyon irritalja a torkomat. Hogy megy ide a kepfeltoltes? Nem vagyok jaratos gyakori kerdeseken, most regisztraltam ezzel a hulye nyelvcsappal. :( te egyebkent miota vagy ebben az allapotban? Nekem ma 5. Napja es nem mulik. Alapbol nagy nekem is, de sose volt vele gondom, hiszen annyira nem logott le hogy erezzem a nyelvemen vagy torkomban. Volt mostansag valami betegseged? Nekem torokgyulladasom volt ugye azt irtam, arra gyanakszok, de hat a torkom mar rendbejott ez meg nem??? Nekem fura.. Ez az orvos is ilyenkor megy el szabira jol kifogtam :(
2016. márc. 2. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!