Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezért kiír az orvos pár napra?

Ezért kiír az orvos pár napra?

Figyelt kérdés

Helyzet az hogy náthás vagyok és,fájnak az ízületei fejem fáj,nyomottnak érzem magam és rendkívül fáradtnak,és egy enyhe hányinger is megspékeli a helyzetet.Anya ma leigazolta ezt a napomat ,holnap doki;vagy iskola. Néha megszédülök.. Az orvos nem fog hülyére venni? Erre milyen gyógyszert adna? Engem általában torojfájáskor írt ki. Vagyis amikor fájt a torkom akkor kiír. Most is kifog?Gyors választ Köszi! :)

14/L



2016. febr. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fájnak az ízületeid, hányingered van, fáradt vagy stb. valószínű, hogy valamilyen fertőzés, szerintem a legtöbb orvos kiírna ezek alapján.
2016. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ki fog. Gyógyszert nem biztos, hogy ír, legfeljebb valami tüneteket enyhítő szert, ha nagyon kellemetlenül érzed magad. Valószínű elkaptál valami enyhébb vírust, attól vagy fáradt, levert. Próbálj pihenni, és kérd el a többiektől a házit, hogy ne maradj le.

2016. febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lázad nincs?
2016. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)! Ma reggel volt egy hőemelkedésem!💪
2016. febr. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!