Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladásra ismertek...

Arcüreggyulladásra ismertek valami házi praktikát?

Figyelt kérdés

Sajnos begyulladt. Lázam nincs, így egyenlőre nem mennék orvoshoz, megpróbálom házilag kikúrálni.

Vettem Bioparoxot és Nasopaxot a gyógyszertárban.

Milyen házi trükkel segíthetek ezekre egy kicsit rá?



2016. márc. 3. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden gyulladással vigyázni kell, mert átterjedhet, és komoly betegségeket okozhat a test legkülönbözőbb részeiben.

Inkább mégis menj el az orvoshoz!

2016. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Infralámba,gőzölés.. De igen,inkább dokira bíznám én is.
2016. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Érdemes dokihoz menni, mert telítődhet gennyel és akkor le kell hogy szívják orron keresztül, én átestem rajta.
2016. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy arcüreggyulladás? A Bioparox antibiotikum, vigyázni kell vele, de ha tényleg gyulladásról van szó, akkor jó lehet. Melegíteni nem szabad (gőzölés, infralámpa), mert attól csak még jobban begyullad, a lényeg, hogy rendesen fújd az orrod, hogy kijöjjön a váladék. Az Aspirin Komplexben van olyan hatóanyag is, ami elősegíti a váladék ürülését, nekem még ez vált be.
2016. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Novorin orrcseppel szoktam kikúrálni és lámpázok.
2016. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az sajnos. Már többször volt, felismerem. Most az a baj, hogy nem akar ürülni, eddig elég volt mindig az orrspray. Ha lámpázom, akkor jobban belül nem? A gőzölés talán majd fellazítja.
2016. márc. 3. 17:29
 7/8 A kérdező kommentje:

Köptetőt nem vettem :(


Ha nem lesz jobb, akkor megyek dokihoz persze!

2016. márc. 3. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Gőzölni és lámpázni nem szabad, a gőzölés különösen veszélyes, mert a nedves meleg hatására nő a gyulladás, és elkezdenek szaporodni a bacik. Sós vizes orröblítés, gyógyteák, légzőgyakorlatok, bármi, csak ne gőzöld.
2016. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!