Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrsövényferdülésem van?...

Orrsövényferdülésem van? Fájni fog a műtét és látszani fog később?

Figyelt kérdés

5 éve egyfolytában folyik az orrom.


Télen, nyáron, ősszel, tavasszal.


Reggelente mindig be van dugulva az orrom.


Mikor sportolok mindig megindul az orrfolyásom.


100 as zsebkendőből 80db elfogy 3 óra alatt.


Mikor erősen veszem a levegőt akkor az egyik orrlyukam jobban összehúzódik.


Meg is néztem tükörbenés belül abban az orrlyukamban ami összehúzódik levegővételkor ott egy kicsi oldalra nyúlik az elválasztófal és a másikban meg nem láttam ugyanezt.


Ez orrsövényferdülés?


Meg kell műttetni?


Mert semmi nem használ... Se spray, gyógyszer, kamilla.


Már ideges vagyok hogy 5 éve rendszeresen folyik ez a retkes orrom és sportolni sem tudok miatta mert 300 méterenként kell megállnom.


2016. márc. 25. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Először keress egy fül-orr-gégészt, ő majd megmondja, hogy orrsövényferdülésed van-e, vagy sem, illetve mi más azon kívül. Ha úgy ítéli meg, akkor lehet, hogy meg kell műteni. Nem vagyok orvos, viszont egy hete műtötték az orrsövényferdülésemet és az orrkagylómat is (Veszprémben). Egy hét múlva még varratszedésre vissza kell mennem, de amúgy már sokkal jobban kapok levegőt, mint ezelőtt, és totál semmi nem látszott a műtét után sem, csak a kötés volt ott az orrom alatt. Fájni sem fájt igazán, inkább feszítő érzés volt (mint amikor tele van az orrod-arcod váladékkal), csak az volt kellemetlen, mikor a szilikontampont kivette 3 nap után. Addig se volt rossz, de azóta rohamosan jobb a helyzet, minden nap csak fele annyi zsepit használok, mint előző nap. Keress egy jó orvost, és ő tuti segít ;)
2016. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!