Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hónapja kezdődött az egész. A bal combomon elpattant 2 hajszálér. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, mivel mostanában rengeteget edzettem és dolgoztam, azt hittem, hogy csak túlterheltem magam. Rá pár napra erős, szorító érzést éreztem a szegycsontom alatt. Kórházba mentem, ahol azt mondták, hogy gyomorégés miatt fáj. Kaptam rá gyógyszert, amit 4 hétig kell szednem, ha nem javul, akkor vissza az orvoshoz. Lassan lejár a 4 hét, ez idő alatt elpattant 2 ér a bal lábszáramban, 1 a jobb combomban, 1 a bal alkaromban, és 1 a bal combomban. Néha köhögök, és enyhén érzem a szorítást a mellkasomban is. Ma reggelre a bal szemem alatt fájó duzzanat jelent meg. Nincs lázam, a vérnyomásom normális, néha alacsony is kicsit, a pulzusom tökéletes. Mi lehet ez???? Péntekre van időpontom az orvoshoz, de addig megöl az aggodalom! Köszi a válaszokat!

#mellkasi fájdalom #Erek elpattanása #fájdalom a szem alatt
2016. márc. 28. 08:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak szimplán túlterhetled magad. Legalábbis én akkor szoktam köhögni (ha nem betegség miatt). Pihenj mindenképpen, az javíthat a helyzeten. Szerintem az edzéseket is hanyagold péntekig.
2016. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!