Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom nagyon félek?

Mi lehet a bajom nagyon félek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 12 éves korom óta menstruálok és mindig napra pontosan a 27. Napon jött meg. A múlt hónapi menstruációm után 2 héttel megint megjött de sokkal enyhébben arra gondoltam hogy ez ovulációs vérzés lehet, már olvastam ilyenről. Most viszont nem jön meg már majdndem egy hete késik fáradt vagyok folyton és teljesen kiborultam emiatt. Lehet akármi bajom? Attól félek mindig, hogy súlyos beteg vagyok mert nagyon sokat fáj a fejem és sápadt is vagyok mindig..
2016. márc. 21. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
magnéziumszegényen táplálkozol?
2016. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, ez így különösencsodás lesz,ha nem kommunikálunk, csak te eldöntöd, hogy halálos beteg vagy.Semmi bajod, magnéziumhiányod, meg súlyos B vitaminhiányod lehet. amúgy keress fel egy orvost, aki alaposan kivizsgál.
2016. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sportoló vagyok, vitaminban gazdag az étrendem..:/
2016. márc. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!