Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullik még a hajam? És...

Mitől hullik még a hajam? És hátúl a fejemen is mitől ritkulhat?

Figyelt kérdés
Szedek szépségvitamint 3hónapja,amitől kevésbé húllik már a hajam.Viszont a fejemen hátul észrevettem,h ritkább..:-C Rossz fogam nincs,a vérképbe talán h a fehérvérszám magas.Tapasztalatokat várnék,aki volt,-van ilyen helyzetben! 30/N
2016. ápr. 5. 09:31
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
miféle "szépségvitamint" szedsz?
2016. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Altpharma vitamint.
2016. ápr. 5. 11:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Evvel nem nagyon adtál tippet,hogy megkérdezted mit szedek.Orvoshoz mindenképpen el megyek! Csak sajnálom levágatni a hajamat...és ha tud valaki segitséget,h ne vágassam le ezért,megfogadnám..mert van visszordítható.ÍRJON VALAKI.
2016. ápr. 5. 11:46
 4/11 axonbite válasza:
a munkahelyed is lehet hibás. mit dolgozol és hol?
2016. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:

Jópofa vagy. Azért kérdeztem meg a vitamin típusát, hogy ránézhessek, mi van benne. Megnyugtatlak, semmi lényeges.

Ami vitamintartalma ennek van az neked annyit ér, mint köpet az erdőtűznek. Kiadod érte a pénzt de sok hasznát nem látod, mert komoly vitaminhiányod van és a test azt a kicsit mindenre hamarabb használja fel, mint a hajadra.

[link]

Egy ilyen kellene neked.

2016. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már neharagudj de 6000ft ért nem fogok ilyesmit vásárolni pláne netről..
2016. ápr. 5. 13:56
 7/11 acelsziv ***** válasza:

Akkor integess szépen a hajadnak, mert a hullását így a padló fogja megállítani...

És, ha azt gondolod, hogy az egészség megőrzése drága próbáld ki annak a költségeit amikor beteg vagy.

2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem megoldást keresel, ha még a 6.000 ft-ot is sokallod. Tudok én megoldást, de az meg ennek a többszöröse lenne.. Valószínű gyulladás van a szervezetedben, ami miatt hullik a hajad.
2016. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Bocs a hírtelen reakciómért.
2016. ápr. 6. 08:52
 10/11 A kérdező kommentje:
De! Megoldást keresek.Csak nem netről vásárolok ilyesmit.Amit magamra költök szeretem egyből a kezembe tartani,h mit használok magamra.Köszi a tanácsodat acélszív!
2016. ápr. 6. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!