Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztma kezelése otthon?

Asztma kezelése otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Talán 7 éves koromban diagnosztizáltak rajtam asztmát, ugye egy hirtelen levegő beszorulás után. Így telt múlt az idő, 14 éves vagyok. Akkor ugye, amikor diagnosztizálták, kórházba kerültem, ott kb. 1 hétig voltam, inhalálás esténként, gyógyszerek, stb., stb. És ugye, amikor kijöttem, akkor nem szedtem a gyógyszereket. Utána egyébként nem is volt már rohamom(Kopp, kopp), viszont azóta mostanában elég gyakran van, hogy nehezebben veszek levegőt... Egyébként allergia is rátesz egy picit, mert tavasszal/nyáron jobban kijönnek a tünetek. És azt szeretném kérdezni, hogy valahogy lehetne-e kezelni az asztmát itthon? Nem szeretnék kórházba menni vele, már egyszer voltam vele... Nagyon rossz volt, de elméletileg máshogy nem lehet hozzá gyógyszert kapni, csak, ha befekszel, de mint már írtam, nem szeretnék. Tippek, tanácsok?
2016. ápr. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is asztmás vagyok, nehézlégzés vagy roham esetén én sem találtam gyógymódót, viszont annyit tudsz segíteni magadon, hogy ilyenkor ha fekszel akkor felülsz mert ilyenkor nem jó feküdni és nyisd ki az ablakot szívjál mély levegőt egy párat. Tudom hogy nem túl sok de remélem azért tudtam egy kicsit segíteni :)
2016. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! :)
2016. ápr. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!