Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Fogalmam sincs mit tegyek, véleményetek szerint mi történik velem?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy elkezdett fájni a fejem, gondoltam csak az időjárás változás miatt. 2 nap múlva jött az orrdugulás, amit én nagyon utálok mert mindig az orromon veszem a levegőt. Másnap elmentem orvoshoz, azt mondta használjak orrsprayt. Minden eltelt nappal rosszabbodott, "mindkét" orrom eldugult. A mai napra már csak annyit tudok biztosan ( nem tudom hogy alakult ki) hogy alig bírok lélegezni. Az orromon aligha tudok levegőt venni, számon pedig úgyszintény. Mikor elviszem a kutyát sétálni, pár méter után befulladok, alig tudok levegőt venni és folyton jönne fel a köhögés, de nagynehezen visszatartom, mert nagyon fájdalmas. Néha nem tudom visszatartani, pl. Ha nevetek, és olyankor nagyon sokáig köhögök, és annyira fáj hogy az valami hihetetlen. Konkrétan fulldoklom. Lázam nincs. 36,6 a testhőmérsékletem, viszont a vérnyomásom igen magas. 130-138/ 75-85 kozott mozog ami nálam furcsa mert amúgy alacsony a vérnyomásom (kb. 110/60 szokott lenni) nem tudom mit tudnék tenni, a mély levegővétel,köhögés, nevetés ki van már zárva mert félek hogy megfulladok. Ti mit tennétek adott helyzetben?
2016. ápr. 10. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én allergológián kezdenék, aztán onnan esetleg fül-orr-gégészet és tüdőgyógyászat. Szerintem allergia lesz a háttérben.
2016. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Így sok idő múlva amúgy tüdőgyulladásom volt, de 2-3 het alatt kilábaltak..szörnyű volt, senkinek nem kívánom.
2017. nov. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!