Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Egyszerűen fogalmam sincs, h miért de mostanában nem bírom abbahagyni az evést még akkor sem ha már jól laktam. Akkor is eszek ha nem vagyok éhes. Nem tudom kontrollálni magam. Eddig 4 kilót híztam.

Figyelt kérdés

Tavasztól szeptember végéig szinte mindennap futottam de most már nem tudok mert amilyen amilyen rossz idő van... :/ Futópadom és hasonló gépeim nincsenek, edzőterembe pedig kb csak novembertől tudok majd lejárni, de addig én megőrülök. Voltam már kövér nem akarok visszahízni. :( Hogy állítsam le magam amikor rám tör az evési roham?Tényleg megőrülök! Sokszor már azon gondolkozom, h meghányatom magam de ezt még leírni is rossz. áááá

Segítsetek légyszi! Nyakamon a szalagtűző, igaz van még addig 1,5 hónap de nem akarok úgy kinézni mint egy tehén. :(


2011. okt. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel le kell kötnöd magad.

Például rágózz, vagy legyen előtted mindig egy nagy üveg víz, és mikor ehetnéked van, igyál abból.

2011. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

menj le harcműv edzésre. törött karokkal, vérző szétzúzott gyomorral nagyon nem lesz kedved enni.

persze a szükséges fehérjét, ch-t zsírt le kell majd valahogy tömnöd, hogy ne koplalj.. eleinte egy kis vérrel együtt visszajöhet, úgyhogy nagyon meg kell rágni :/

szóval, talán inkább uralkodj magadon, ez elég alapvető dolog.

2011. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Aczélnak megint igaza van:D
2011. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is hasonló volt a helyzet , aztán kiderült hogy cukros vagyok :/ esetleg ha a közérzeted is rossz, gyakran van hangulat ingadozásod vagy még a hajad is hullik akkor szerintem menjetek el orvoshoz!
2017. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!