Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy pánikbeteg...

Lehetséges, hogy pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon kimerültnek, faradtnak erzem magam, ill. szedulok. Egesz nap csak aludnek. tanulnom kenë, de egyszeruen nem megy. Ugy erzem magam, mintha egy alomban lennek vagy hogy is mondjam. Utananeztem neten, mi lehet az oka, olvastam, hogy alacsony vernyomas stb. De nemreg voltam kivizsgalva, nincs szo ilyesmirol. Aztan olyat talaltam, hogy panikroham utan vagy kozott jelentkeznek eZek a tunetek. Ekkor eszembe jutott, hogy az ejjel rosszat almodtam és arra keltem fel, hogy hevesen ver a szivem, kapkodok a levego utan és hogy felek. De csak arra gondoltam, az alomtol van. Meg egyebkent is szokott ilyen lenni, ugyhogy nem tulajdonitottam neki kulonosebb jelentoseget. Aztan olvastam, hogy neha a beteg nem is tudja, hogy panikrohama van. Szerintetek azom van? Mert nem tudom, mirë ez a nagy kimerultseg. Egyebkent noverem pánikbeteg, de ha neki rohama van, o akkor ejjel sikitozik meg halalfelelme van stb. mit gondoltok? elore köszi a valaszokat
2016. ápr. 17. 13:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szamit-e, de gyakran faj a hasam estenkent. Meg lefekves elott mindig remegek, olyan, mintha faznek
2016. ápr. 17. 13:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam pánikbeteg, egy tünetem sem egyezett a tiéddel. Viszont simán lehetsz vitaminhiányos, vagy csak szimplán stresszes.
2016. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!