Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy napok ota...

Miert van az, hogy napok ota nincs etvagyam, alig eszem, megis allandoan hanyingerem van?

Figyelt kérdés

Hetfön kezdödött. Akkor meg csak nem ereztem kedvet az eveshez. Kb 2-3 napig csak azert ettem, mert minden nap megyek edzeni, es tudom, hogy kell. De tegnap ota alig megy le valami a torkomon. Allandoan hanyingerem van, ha csak a kajara gondolok. Reggel eszem, mert az megszokas, de akkor se kedvvel, de azota nem ettem semmit.

Szeretnek fogyni, de nem igy, tudom, hogy ez nem egeszseges.

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? Eddig sose volt baj az etvagyammal, söt... Lehet betegseg az oka?

22L


2013. febr. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Miket ettél mostanában? Nem volt túl egyoldalú az étrend? Lehet attól is hogy már unod hogy mindig ugyan azt eszed, ilyenkor változtatni kell. De az is lehet hogy elkaptál valami betegséget.

Ha nem érzed betegnek magad menj el egy órára sétálni, mozogni, egy kis mozgás mindig meghozza az étvágyat.

2013. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig minden oke volt. Ha csak eszembe jutott a kaja, maris nagy etvagyam lett. De most meg a mozgas sem segit, pedig azt csinalom minden nap. :(

Betegnek nem erzem magam, csak a hanyinger miatt. Kcsit faradtabb vagyok, de ez normalis, mivel alig eszek..:S

2013. febr. 1. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Multivitamint szoktál enni? Az is tud egy kis étvágyat csinálni.
2013. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!